Bizi yakından tanıyın

Mindi Academy olarak uluslararası öğrencilere Türkiye’de eğitim fırsatları sunmak üzere çıktığımız bu yolda yurtiçinden ve yurtdışından binlerce öğrenciyle birlikte ilerledik. Genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzla geleneksel eğitim ve teknolojik eğitimi programlarını harmanlayarak dünya standartlarında eğitim programını misyon edindik. Bu doğrultuda 2018 yılında Ankara’nın kalbinde kurduğumuz kurumumuzu, dünyadaki eğitim sistemleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, en iyiye ulaşma yolunda sürekli güncelliyoruz.

Mindi Academy’de öğrencilerimizin başarıya ulaşması adına gerekli olan tüm olanakları bir araya getiriyoruz. Derslerin yanı sıra sosyal aktivitelerle desteklediğimiz programlarımızla öğrencilerimizin akademik, kültürel ve sosyal becerilerini geliştiriyoruz.

Her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciyi verdiğimiz eğitimler ve danışmanlık hizmetiyle üniversitelere yerleştiriyoruz. Üniversiteye hazırlık ve danışmanlık sistemini bir bütün olarak ele alıp profesyonel hizmet ve takip sistemimizle öğrencilerimizi eğitim hayatlarına hazırlıyoruz. Gün geçtikte artan bize güvenen ve başarılı olan öğrencilerimiz işimizi ne kadar titizlikle yaptığımızın en büyük göstergesidir.

Sizleri bizi ziyaret etmeye ve bizi yakından tanımaya davet ediyoruz.

Mindi Academy ile eğitimde sınırları kaldırın…Yüz yüze, online, harmanlanmış, hibrit eğitim seçenekleri
Alanında uzman kadro
Öğrenci gelişim doyası ile bire bir takip
Sayısız materyal ve ders notları
Ücretsiz danışmanlık sistemi

Bizi Öğrencilerimizden Tanıyın

Mindi’yi en iyi tanıyanlardan dinleyin.